Basenowe Zajęcia Nurkowe - PADI Komando Foki - 4divers.pl

ID: 38

1000 Mazowieckie, Zajęcia prowadzone są na basenie ICDS w Łomiankach, ul. Staszica 2 Łomianki

Informacje

  • Nazwa: 4divers
  • Dzielnica miasta: Łomianki
  • Strona WWW: 4divers.pl

Skontaktuj się

Pokaż numer 501744477 Wyślij wiadomość

Opis

Zapraszamy na specjalny program nurkowy przygotowany dla dzieci w wieku od 8 do 15 lat. Basenowe zajęcia nurkowe wprowadzają dzieci w magiczny świat podwodny - w bezpiecznym i kontrolowanym środowisku młody adept sztuki nurkowej poznaje tajniki obsługi nurkowego sprzętu, łapie prawidłowe nawyki, uczy się komfortowo i efektywnie poruszać w środowisku podwodnym.

Zajęcia PADI Komando Foki (Seal Team) to ekscytujący program otwierający przed dziećmi nurkowy świat. Poprzez nurkowania na basenie oraz interaktywne omówienia, dzieci zdobywają umiejętności, poznają podwodny świat i świetnie się przy tym bawią. Rodzice i opiekunowie szybko doceniają zalety szkoleniowe programu, gdyż jego struktura pozwala dzieciom rozwijać umiejętności poprzez udział we wspaniałej przygodzie. Program PADI Komando Foki nie jest certyfikowanym kursem, po zakończeniu którego dziecko nabywa uprawnienia do nurkowania w wodach otwartych, jest to jednak doskonałe wprowadzenie dla dziecka przygotowujące je do kursu PADI Open Water Diver (dzieci po uzyskaniu wieku 10 lat mogą wziąć udział w kursie OWD i uzyskać uprawnienia Junior OWD).

Podstawowe 5 misji podwodnych obejmuje poznanie tak podstawowych zagadnień jak:

- używanie znaków podwodnych,

- podstawy poruszania się pod wodą,

- obsługa sprzętu nurkowego,

- umiejętności nurkowe: neutralna pływalność, zawisanie w toni, oddychanie z automatu, wymiana automatu na fajkę.

Ukończenie piątej misji oznacza, że uczestnik programu zaliczył podstawowy program Komando Fok i może wziąć udział w Misjach Specjalnych.

Po zaliczeniu pięciu misji podstawowych dziecko może wziąć udział w misjach specjalnych, na których otrzymuje różne ciekawe zadania pokazujące różne aspekty nurkowania i świata podwodnego. Grupy maksymalnie 4 osobowe.


Wszystkie zajęcia prowadzi wykwalifikowany i doświadczony instruktor nurkowania zrzeszony w federacji PADI. Instruktor posiada doświadczenie w prowadzeniu zajęć Komando Foki, jest także instruktorem pierwszej pomocy przedmedycznej. Program jest skonstruowany tak, by dzieci w sposób bezpieczny, pod okiem instruktora nurkowania zdobywały podstawowe umiejętności nurkowe - bawiąc się poznawały świat podwodny.


Basenowe zajęcia prowadzone są na basenie ICDS w Łomiankach, ul. Staszica 2.

Pakiet 5 misji - 500zł.

Zajęcia prowadzimy na pływalni w środy - godziny zajęć - 19-21:30 i w soboty – 17:00: 19:30.

Nasze Centrum Nurkowe znajduje się w Łomiankach – Autoryzowane Centrum Nurkowe PADI nr 24994, ul. Kolejowa 25, 05-092 Łomianki,

tel. 501-744-477, kuba@4divers.pl, www.4divers.pl

Komentarze
Brak komentarzy w tym ogłoszeniu.
Tylko zalogowani mogą dodawać komentarze.