10 najlepszych restauracji meksykańskich w Warszawie

Meksyk to miejsce, które ma wspaniałą historię i kulturę, ale stało się też najlepszą atrakcją turystyczną w Polsce. Jedzenie jest pyszne, ludzie są przyjaźni i jest wiele rzeczy do zobaczenia.

Warszawa jest stolicą Polski i ma wiele atrakcji, ale jest również jednym z najbardziej ruchliwych miast w Europie. Jednak w mieście znajduje się wiele restauracji, które oferują różne potrawy z różnych części Meksyku.

Oto 10 najlepszych miejsc, w których można skosztować pysznej meksykańskiej kuchni:

Chicha’s

Jest to jedna z najbardziej popularnych restauracji w Polsce dla tych, którzy lubią jeść tradycyjne meksykańskie jedzenie. Najważniejsze jest to, że jedzenie jest pyszne i poczujesz się jak w domu ze względu na ciepłą atmosferę.

Jeśli chcesz odpocząć od zabieganego życia, to możesz usiąść w Chicha’s. Na zewnątrz znajduje się duże patio i jest to idealne miejsce na spędzenie letniego czasu. Możesz również kupić kilka pysznych przekąsek z baru z przekąskami.

Papalotas

Jest to jedna z najstarszych restauracji w Warszawie, która jest otwarta od prawie 100 lat. Restauracja ma wiele oddziałów w innych miastach Polski, ale jedzenie jest takie samo jak w Warszawie.

Papalotas serwuje tradycyjne meksykańskie jedzenie, a menu jest pełne pozycji. Restauracja ma niewielkie menu, ale jest ono pełne ciekawych potraw. Można wybierać spośród różnych meksykańskich przekąsek i przystawek, a w menu jest wiele opcji wegetariańskich.

Taqueria El Mirador

To jedna z najlepszych meksykańskich restauracji w Warszawie, która słynie z tacos. Tacos są nie tylko pyszne, ale również pożywne, ponieważ zawierają warzywa i fasolę.

Możesz spróbować różnych tacos w tej restauracji i jest to jedno z najlepszych miejsc na meksykańskie jedzenie w Warszawie. Mają różne menu na śniadanie, lunch i kolację, a także serwują meksykańskie napoje.

El Cid

Jest to jedna z najlepszych meksykańskich restauracji w Warszawie i jest to miłe miejsce na spędzenie czasu z przyjaciółmi. Możesz usiąść na dużym tarasie lub wejść do środka, aby cieszyć się meksykańską muzyką i atmosferą.

Menu zawiera różnorodne dania, a obsługa jest bardzo przyjazna. Możesz zamówić różne przystawki, sałatki i dania główne. Jedzenie jest naprawdę pyszne i można spróbować różnych koktajli, jak również.

Cafe del Sol

Jest to jedna z najbardziej znanych restauracji meksykańskich w Polsce i jest to restauracja prowadzona przez rodzinę. Są otwarte przez cały dzień i można tu przyjść w każdej chwili. Obsługa jest dobra, a personel jest bardzo przyjazny.

W menu jest wiele tradycyjnych meksykańskich potraw, a atmosfera jest miła. Możesz usiąść w środku lub wybrać miejsce na zewnątrz.

La Casa De Tía Maria

Jest to jedna z najstarszych restauracji w Polsce, otwarta od 1869 roku. Można tu również zjeść tradycyjne